Pomorze Zachodnie Gala finałowa konkursu

Philip Morris IQOS - obecność marki na wydarzeniach

Veka Polska Incentive Hiszpania 2018

Ferrero Inauguracja lata z Raffaello 2018

HH Sheikh Mansoor Bin Zayed Nahyan Global Arabian Horse Flat Racing Festival Global Arabian Horse Flat Racing Festival 2015

Więcej

MEDIA MARKT MEDIA MARKT TOUR 2014

Więcej

Unilever Konferencja sprzedaży 2014

Więcej

Oreo Komunikacja marki

Więcej

Carlsberg UEFA Euro 2012

Więcej

Aktualności

22.05.2019 - dentsu X po raz czwarty zorganizowało konkurs Brick Award Polska

Już po raz czwarty agencja dentsu X (wcześniej jako Red8 Events) zorganizowała konkurs oraz galę finałową Brick Award Polska.

Konkurs skierowany do architektów rozpoczął się w listopadzie 2018. Gala finałowa miała miejsce 12 marca w warszawskiej Butelkowni. dentsu X było odpowiedzialne za kompleksową organizację wydarzenia - włącznie ze stworzeniem regulaminów i koordynacji zgłoszeń oraz prac jury.

czytaj więcej

22.03.2019 - dentsu X dla Onet

Brand dentsu X był odpowiedzialny za wyprodukowanie wiosennej ramówki Onetu.
Wydarzenie miało miejsce 20. marca 2019 w warszawskim Sofitelu. 

Dentsu X było odpowiedzialne zarówno za kreację jak i projekt scenografii,
oprawy graficznej oraz produkcję i nadzór nad eventem.

czytaj więcej

01.02.2019 - Grupa komunikacyjna Dentsu Aegis Network Polska powołuje do życia agencję dentsu X – Events & Media,

Grupa komunikacyjna Dentsu Aegis Network Polska powołuje do życia agencję dentsu X – Events & Media, która będzie połączeniem spółek Red8 Events, Posterscope, Unlimited oraz działu mediowego Dentsu Aegis Network.

Dentsu X funkcjonuje w 50 krajach i skupia ponad 2000 pracowników na całym świecie. Nowa agencja w portfolio Dentsu Aegis Network Polska to najszybciej rosnący brand w ramach globalnej grupy.

czytaj więcej

03.12.2018 - Red8 Events wraz z Posterscope będą się zajmować obsługą eventową PKP Intercity.

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem roku będziemy jedną z agencji obsługujących eventy dla PKP Intercity.

czytaj więcej

17.10.2018 - Red8 dla eobuwie

15 października w prestiżowej galerii Desa Unicum w Warszawie zorganizowaliśmy prezentację innowacyjnego rozwiązania esize me. Esize me to skaner do stóp, który dostępny będzie w ponad 30 punktach eobiwue w całej Polsce.

czytaj więcej

02.10.2018 - Red8 Evetns po raz czwarty pracują nad Brick Award

Red8 Events już po raz czwarty wraz z firmą Wienerberger pracuje nad konkursem Brick Award.
Prestiżowy konkurs dla architektów zakończył się 4 lutego br. Gala finałowa odbędzie się 12 marca w Warszawie.
Do zadań agencji należy całościowa koordynacja projektu. 

czytaj więcej

08.03.2017 - Nagrody polskiej edycji konkursu Brick Award rozdane po raz trzeci

Konkurs Wienerberger Brick Award już od trzynastu lat nagradza wyróżniające się, ceramiczne obiekty architektoniczne, pokazując światu nie tylko najwyższą jakość materiału i projektu, ale również istotę synergii architektury i otaczającego ją środowiska.

czytaj więcej

14.02.2017 - Red8 Events dla Citroen Polska

Za nami prezentacja b2b Nowego Citroëna C3 - kompaktowego, stylowego i nowatorskiego hatchbacka pełnego charakteru i użytecznych technologii.

Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o strategicznych klientach firmy Citroën. Konferencja zrealizowana w nietypowym miejscu - na wyjątkowym parkingu DH Vitkac na poziomie -5. Nasza ekipa przemieniła surowe wnętrze w salę konferencyjną, ze specjalnie przygotowaną sceną wraz z multimediami. Zaaranżowaliśmy strefę cateringu oraz przygotowaliśmy ekspozycję 24 aut.

czytaj więcej

31.01.2017 - Red8 Events i technologia VR

Technologia VR to już standard, który coraz częściej przenosi nas do wirtualnej rzeczywistości podczas wszelkiego rodzaju eventów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy Wam zastosowanie jednej z najpopularniejszych, najchętniej odwiedzanych stref podczas konferencji/targów – Strefę VR Bikes.

czytaj więcej

04.01.2017 - Red8 Events dla marki Ibuprom

Nowy rok 2017 Agencja Red8 Events rozpoczęła w Mistrzowskim klimacie konferencją i imprezą karnawałową przygotowaną i zrealizowaną dla maki Ibuprom z portfolio USP Zdrowie. Agencja zajęła się opracowaniem kreatywnym koncepcji eventu, przygotowaniem prezentacji, obsługą techniczną konferencji oraz dostarczeniem atrakcji na imprezę wieczorną.

czytaj więcej

12.12.2016 - Obecność marki Nespresso podczas rozdania Europejskich Nagród Filmowych

10 grudnia Agencja Red8 Events miała przyjemność wraz z marką Nespresso uczestniczyć w wyjątkowym międzynarodowym wydarzeniu, którym było  rozdanie Europejskich Nagród Filmowych we Wrocławiu. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dla marki  Nespresso 7 komfortowych stref, z których każda tworzyła inny, niepowtarzalny klimat między innymi: strefa jazzu, strefa chill out, bar oparty na drinkach na bazie kawy.

czytaj więcej

11.12.2016 - Owocna współpraca Red8 Events z Media Markt w 2016 roku

Media Markt kontynuuje owocną współpracę z Red8 Events. W roku 2016 zaplanowaliśmy i skoordynowaliśmy promocje otwarć sklepów typu Slim poprzez organizacje plenerowych eventów w Tarnobrzegu, Puławach, Tczewie, Żorach oraz Piasecznie.

czytaj więcej

28.11.2016 - Red8 Events dla De Heus

26 listopada 2017 Agencja Red8 Events dla firmy De Heus zaplanowała i zorganizowała bal charytatywny na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach rolniczych. Gala odbyła się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

czytaj więcej

24.10.2016 - Red8 Events dla marki Forever 21

Agencja Red8 Events we współpracy z agencja Weber Shadwick przygotowała we wrześniu i w październiku eventy otwierające salony firmowe marki Forever 21 w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi oraz w Centrum Handlowym Posnania.

czytaj więcej

19.09.2016 - Red8 Events dla Veka Polska

Pierwszy tydzień września obfitował w niezwykłe polsko - włoskie doznania przygotowane przez Agencje Red8 Events. Pełen atrakcji wyjazd incentive do Ligurii dla klientów firmy Veka wprowadził uczestników w doskonały nastrój. Liguria to  jeden z najmniejszych regionów na północy Włoch gdzie spotykają się dwa największe łańcuchy górskie w kraju: Alpy i Apeniny.

czytaj więcej

08.08.2016 - Organizacja imprez firmowych – Warszawa – Agencja Red8Events

Nasza agencja świadczy usługi organizacji imprez firmowych – promocyjnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i kompetencjom, bardzo dobrze wiemy, jak sprawnie i szybko przeprowadzić organizację imprez. Warszawa to punkt początkowy naszego działania – od początku działalności zorganizowaliśmy setki eventów w kraju, jak i za granicą. Miejsce organizacji imprez firmowych nie ma dla nas znaczenia, wszędzie znajdziemy potrzebne do przeprowadzenia projektu elementy. Dysponujemy dużym zapleczem logistyczno-technicznym, wielkopowierzchniowym magazynem, własną flotą samochodów dostawczych.

czytaj więcej

08.08.2016 - Kilka słów o organizacji szkoleń – Warszawa na świeczniku

Nasza agencja Red8Events od wielu lat zajmuje się organizacją targów, organizacją konferencji, jak i organizacją szkoleń. Warszawa i jej mieszkańcy bardzo dobrze znają naszą markę, w większości miejsc dostosowanych do organizacji konferencji (Warszawa – o niej mówimy) już byliśmy i realizowaliśmy tam nasze wydarzenia.

Szkolenia przez nas organizowane cechują się wysokim poziomem obsługi technicznej, dbamy o merytoryczną stronę organizowanych wydarzeń, staramy się, by żaden prelegent nie odbiegał od tematu – temat to dla nas klucz do sukcesu.

czytaj więcej

07.08.2016 - Organizacja eventów dla firm – CZAS START

Eventy dla firm to nierozłączna część aktywności przedsiębiorców. Dziś, nawet najmniejsze, kilkuosobowe firmy wspierają procesy integracyjne grupy i dbają o relacje między pracownikami poprzez organizację eventów. Dlaczego? Po co?

czytaj więcej

24.06.2016 - Red8 Events czwarty raz z rzędu realizuje Inaugurację Sezonu Letniego z Rafaello

23 czerwca w ogrodach przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie odbyła się Inauguracja Sezonu Letniego z Rafaello. Po raz czwarty za pomysł, organizację i koordynację wydarzenia odpowiedzialna była agencja Red8 Events.

czytaj więcej

25.01.2016 - Współpraca z marką Nespresso

Red8 Events wygrała przetarg na obsługę marki Nespresso w 2016 roku. Przed nami rok pełen ciekawych realizacji związanych z produktem premium jakim jest kawa Nespresso.

czytaj więcej

14.01.2016 - Red8 Events dla Carlsberg Polska

Agencja Red8 Events była odopowiedzialna za przygotowanie konferencji dystrybutorów dla Carlsberg Polska.
Wydarzenie odbyło się 13 stycznia w hotelu Warszawianka. Gościem specjalnym podczas wydarzenia był Tomasz Zimoch.

czytaj więcej

23.10.2015 - Nowe BMW 7

Red8 Events przygotowało na zlecenie BMW Auto Fus przedpremierowy pokaz modelu BMW 7. Wydarzenie odbyło się 22 października a jego uczestnikami byli wybrani Klienci salonu.

czytaj więcej

05.10.2015 - Red8 Team w Biegnij Warszawo

Zespół Red8 Events przyłączył się do Biegnij Warszawo.

W ubiegłą niedzielę (4 października) zespół Red8 Team w składzie: Jacek i Iwona Wnorowscy, Małgorzata Potorska i Krystian Kwiatkowski wystartował w biegu na 10 km. Wszyscy dobiegli :)

Nasze wyniki możecie sprawdzić tutaj.

czytaj więcej

05.10.2015 - Red8 Events dla Żabki

Agencja Red8 Events będzie odpowiedzialna za realizację konferencji wewnętrznych dla Żabka Polska Sp. z.o.o.

Red8 Events wygrało przetarg na dwóch konferencji wewnętrznych, które odbędą się w październiku w Łodzi oraz w Warszawie. Celem spotkań jest prezentacja planowanych zmian, wizji rozwoju i pozycjonowania marki.

czytaj więcej

26.06.2015 - Red8 Group trzeci raz z rzędu realizuje Inaugurację Sezonu Letniego z Rafaello

25 czerwca w na dziedzińcu głównym Pałacu w Wilanowie odbyła się Inauguracja Sezonu Letniego z Rafaello. Po raz trzeci za pomysł, organizację i koordynację wydarzenia odpowiedzialna była Red8 Group.

czytaj więcej

22.06.2015 - 13 urodziny Red8 Group

W piątek 19 czerwca, świętowaliśmy 13 urodziny Red8 Group. Wspaniali Goście, święty Mikołaj, rowery wodne, ścianki, celebryci a nawet teatr cieni - to tylko 1% atrakcji, które się zadziały. Kto był ten wie, kto nie był - niech żałuje.

czytaj więcej

17.06.2015 - Red8 Events dla PKP Cargo

Kolejna nasza realizacja. 16 Czerwca 2015 w Warszawie odbyła się konferencja dot. projektu "One Belt and One Road",
podczas której w obecności Pani Minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o strategicznej współpracy dotyczącej rozwoju połączenia kolejowego Polska - Chiny pomiędzy PKP CARGO i Zhengzhou International Hub.

czytaj więcej

11.06.2015 - Red8 Events dla His Highness Sheikh Mansoor Bin Zayed Al Nahya

Na zaproszenie His Highness Sheikh Mansoor Bin Zayed Al Nahyan stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy wyjątkowe wydarzenie w Warszawie, którego zwieńczeniem była kolacja dla ponad 400 gości w Pałacu w Wilanowie.

czytaj więcej

27.05.2015 - Wieczór z Magazynem Esquire by Red8 Events

26 maja odbyła się impreza premierowa magazynu Esquire. Wybraliśmy na to wydarzenie niezwykłe, nieznane dotychczas na mapie eventów miejsce - Grotę Sobieskiego. To miejsce, gdzie ponad 300 lat temu, król Jan III Sobieski spędzał wolny czas i gdzie odbywały się najlepsze imprezy królewskie.

czytaj więcej

11.03.2015 - Nagrody polskiej edycji konkursu Brick Award rozdane po raz drugi

We wtorek, 10 marca ogłoszono laureatów drugiej, polskiej edycji konkursu architektonicznego Brick Award. Siedem ceramicznych obiektów oraz dwa projekty, przygotowane przez studentów architektury, otrzymały statuetki Brick Award i wyróżnienia. Wybrane obiekty będą reprezentować nasz kraj w międzynarodowej odsłonie konkursu. Za przygotowanie i organizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja Red8 Events.

czytaj więcej

18.02.2015 - Somersby Party Like a Lord on Ice

17 lutego w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego odbyła się impreza Somersby Party Like a Lord. Za organizację i przebieg eventu odpowiedzialna była agencja Red8 Events.

czytaj więcej

12.01.2015 - Red8 Events dla marki Orsay

Red8 Events wraz z marką Orsay rusza w trasę Orsay Roadshow.

Cykl konferencji odbędzie się między 12 marca a 7 maja. Odwiedzone zostaną miasta: Sand, Frankfurt nad Menem, Berlin, Wiedeń, Wrocław, Warszawa, Praga i Budapeszt.

czytaj więcej

27.11.2014 - Red8 z BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

Agencja odpowiedzialna jest za ekspozycję samochodów konkursowych
w 8 miastach Polski. Akcja trwać będzie  od 28 listopada do 14 grudnia.


Samochody marki Opel Corsa można wygrać w loterii organizowanej przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Zadaniem agencji jest opracowanie logistyki i koordynacja całości działań (m.in: wynajem lokalizacji, ustawienie i zabezpieczenie samochodów).

czytaj więcej

25.11.2014 - Wienerberger powierza Red8 Events budżet organizacji Brick Award

Firma Wienerberger Ceramika Budowlana, producent cegieł i dachówek ceramicznych, po raz drugi wybrała agencję Red8 Events do organizacji polskiej edycji konkursu dla architektów Brick Award oraz finałowej gali wręczenia nagród. Konkurs Brick Award startuje 3 listopada. Prace będzie można zgłaszać do 16 lutego 2015, gala odbędzie się 10 marca.

Brick Award to jeden z najpoważniejszych konkursów w branży architektonicznej i budowlanej. Polska edycja konkursu ma na celu promowanie wyjątkowych polskich rozwiązań architektonicznych oraz wybitnych architektów z naszego kraju.

czytaj więcej

27.10.2014 - 150 tysięcy osób w 67 miastach - Media Markt i Red8 Events podsumowują Media Markt Tour

Media Markt i agencja Red8 Events podsumowały zakończoną właśnie pięciomiesięczną trasę promocyjną "Media Markt Tour 2014". Przemierzając blisko 7000 kilometrów mobilny market sieci Media Markt odwiedził 67 miast w całej Polsce. Podczas tournée mieszkańcy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami na rynku elektroniki użytkowej, a także skorzystać ze specjalnych stref relaksu i rozrywki. Głównym marketingowym celem akcji było przybliżenie marki Media Markt klientom oraz budowanie świadomości sklepu internetowego www.mediamarkt.pl

czytaj więcej

20.10.2014 - Red8 Events dla FOX International Channels

Red8 Events zorganizowało integrację wewnętrzną dla FOX International Channels. Impreza odbyła się 17 października w Żakowie.

czytaj więcej

13.10.2014 - Red8 Events dla Grupy Pietrzak

10 października w Katowickim salonie marki Peugeot należącym do Grupy Pietrzak obyła się impreza z okazji 20-lecia firmy. Red8 Events było odpowiedzialne za jej organizację.

czytaj więcej

24.09.2014 - 20 lat Veka Polska

Red8 Events zorganizowało event z okazji 20-lecia firmy Veka Polska. Impreza odbyła się w połowie września i była kolejnym projektem realizowanym dla tego Klienta w przeciągu ostatnich lat.

czytaj więcej

03.09.2014 - Media Markt Tour

Jeszcze do 11 października trwać będzie Media Markt Tour. Na miejscu czeka na uczestników wiele atrakcji.

Chcesz dołączyć do wydarzenia? Szczegóły dotyczące trasy znajdziesz na: www.mediamarkt.pl/tour

czytaj więcej

27.08.2014 - Red8 biega i wspiera Fundację Tesco Dzieciom

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia) odbędzie się III Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom. Akcję wspomoże silna ekipa Red8, która pobiegnie w specjalnie przygotowanych przez naszych designerów koszulkach.

czytaj więcej

28.07.2014 - Red8 Team zwycięzcą Mazovia 24h Marathon

Zespół Red8 Team w składzie Iwona i Jacek Wnorowscy zwyciężyli tegoroczny Mazovia 24h Marathon w kategorii Duo Mix.

czytaj więcej

01.07.2014 - Polecamy nowy numer magazynu Press

Polecamy lipcowy numer magazynu Press.

W artykule pt."Ograniczeniem jest wyobraźnia" znajdziecie kilka cennych informacji na temat lokalizacji eventowych i nasz skromny komentarz :)

czytaj więcej

30.06.2014 - Red8 Group ponownie realizuje Inaugurację Sezonu Letniego z Rafaello

26 czerwca w  ogrodach Pałacu w Wilanowie odbyła się Inauguracja Sezonu Letniego z Rafaello. Po raz kolejny za pomysł, organizację i koordynację wydarzenia odpowiedzialna była Red8 Group.

czytaj więcej

02.06.2014 - Red8 Events wzmacnia zespół

Wzmocniliśmy nasz zespół. Dołączył do niego Aleksander Ścibor-Rylski, obejmując stanowisko senior account managera.

Aleskander z branżą eventową związany jest od 8 lat. Bezpośrednio przed przejściem do Red8 Events pracował w agencji Walk Events na stanowisku event managera, wcześniej m.in. w agencji Prowokator. Jego głównym klientami były: T-Mobile Polska, Mercedes-Benz Polska, Nikon, Budimex, Rank Progress.

czytaj więcej

23.05.2014 - Red8 Events realizuje Media Markt Tour!

Technologiczne miasteczko, strefy relaksu i rozrywki, wyjątkowe konkursy, gry i promocje – Media Markt przemierza Polskę z mobilnym marketem naszpikowanym nowoczesną elektroniką. Charakterystyczny truck marki odwiedził już Grodzisk Mazowiecki, Pabianice, Bełchatów, Radomsko i Lubliniec, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem odwiedzjących.


Red8 Events 16 maja rozpoczęła realizację kampani promocyjnej lidera rynku elektroniki użytkowej pod hasłem „Media Markt Tour 2014”, na trasie której znajduje się blisko 70 miejscowości ze wszystkich 16 województw.

czytaj więcej

22.05.2014 - Red8 Group odpowiedzialna za realizację 50-tych urodzin Nutelli

Red8 Group odpowiadała za organizację eventu, który odbył się w ubiegły weekend pod Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Nutella (marka z portfolio Ferrero) zorganizowała event na swoje 50-lecie w ramach globalnej kampanii.

W Polsce w tych obchodach wzięło udział ok. 5,5 tys. osób. Na urodzinach Nutelli pojawili się również celebryci: m.in. Magdalena Steczkowska, Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Mariusz Czerkawski, Marta Kuligowska, Marcin Perchuć, Antek Królikowski, Teresa Lipowska i Ewa Gawryluk. Wśród zaproszonych byli również uczestnicy programów "Top Chef" i "Masterchef": Charles Daigneault, Martin Gimenez Castro, Kinga Paruzel, Diana Volokhova.

czytaj więcej

O nas

Profesjonalna agencja eventowa Warszawa – Red8Events

Red8Events (wcześniej jako Unlimited Events) istnieje na rynku jako agencja eventowa od 2006 roku. W tym czasie realizowaliśmy kilkaset projektów – w Polsce, jak i za granicami kraju. Prowadzimy skutecznie kampanie promocyjne, a wśród grona naszych Klientów znaleźli się m.in.: Porsche, BMW, Unilever czy Mondelez (wcześniej Kraft Foods Polska). Przez niemal 10 lat działalności naszej profesjonalnej agencji eventowej Warszawa poznała nas bardzo dobrze. Kilkukrotnie koordynowaliśmy projekty, które wymagały w komunikacji biegłej znajomości języka angielskiego.

Agencja eventowa Red8Events posiada własne zaplecze logistyczne – wielkopowierzchniowy magazyn oraz flotę samochodów dostawczych. W kreowaniu skutecznych kampanii wykorzystujemy wsparcie strategów odpowiedzialnych za największe kampanie w Polsce, m.in. dla AmRes, Apap i Ibuprom. W codziennej pracy kooperujemy również z największymi firmami scenograficznymi, techniki eventowej oraz produkcyjnymi, a do promocji działań naszych Klientów wykorzystujemy kompetencje agencji PR.

Prowadząc działania dla naszych Klientów zawsze bierzemy pod uwagę strategie marek oraz cel, jaki te działania mają przynieść.

tagi: organizacja eventów warszawa, agencja eventowa warszawa, agencja eventowa, profesjonalna agencja eventowa warszawa, eventy warszawa

Agencja eventowa Warszawa Red8Events – posiadamy kompetencje w zakresie:

 • Opracowania kreatywnego konceptu wydarzenia
 • Projektowania i produkcji scenografii dostosowanej do wyznaczonego budżetu
 • Research i rekomendacji lokalizacji
 • Obsługi technicznej w zakresie oświetlenia, nagłośnienia i multimediów
 • Kompleksowej obsługi logistycznej i technicznej, również skomplokowanych ekspozycji typu car show
 • Projektowania i produkcji wszystkich elementów towarzyszących eventom, np. zaproszenia, prezentacje, gadżety itp.
 • Negocjacji umów z artystami z Polski i zagranicy biorącymi udział w wydarzeniu
 • Obsługi także w języku angielskim
 • Uzyskania niezbędnych pozwoleń oraz dokumentów związanych z organizacją imprez, również masowych

Wybrane realizacje

Otwarcie salonu Ferrari w Katowicach

KLIENT: Ferrari Katowice

DATA I MIEJSCE: Czerwiec 2013, Katowice

KONTEKST WYDARZENIA:

Ekskluzywna impreza wieczorna podczas której miało miejsce otwarcie nowego salonu sprzedaży samochodów marki Ferrari. Jedną z części wydarzenia stanowiła prezentacja aktualnie produkowanych modeli marki Ferrari, jak również najważniejszych modeli historycznych.

KOMPLEKSOWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ AGENCJI:

 • Reżyseria imprezy
 • Scenografia, w tym zapewnienie ekskluzywnego namiotu transparentnego zapewniającego komfortowe warunki dla zaproszonych Gości
 • Realizacja oświetlenia oraz nagłośnienia
 • Obsługa logistyczna i produkcyjna
 • Zapewnienie cateringu
 • Zapewnienie prowadzącego oraz oprawy muzycznej
 • Odpowiednia ekspozycja i kosmetyka samochodów

„Szczerze polecam agencję Red8 Events Sp. z o.o. jako godnego
zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.”

Carlsberg Polska S.A.

„Dotychczasowa współpraca z agencją pozwala mi na polecenie
Unlimited Events Sp. z o.o. (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.)
jako profesjonalnego, w pełni kompetentnego
i godnego zaufania partnera”

BMW Group Polska

„Chciałabym polecić Agencję ze względu na jej solidność,
kreatywność, profesjonalizm oraz sprawne działanie.”

ZT Kruszwica S.A.

„Polecam Unlimited Events (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.), jako agencję zdolną do stworzenia i przeprowadzenia intensywnych i ekstremalnych projektów na najwyższym poziomie.”

Axel Springer Polska Sp. z o.o.

„Pragnę polecić usługi Unlimited Events (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.), ponieważ jest agencją wiarygodną i profesjonalną.”

Kompania Piwowarska S.A.

„Podczas realizacji projektu agencja wykazała się sprawnym działaniem, elastycznością oraz profesjonalizmem.”

Lek Polska Sp. z o.o.

„Polecam Unlimited Events (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.) jako profesjonalnego, w pełni kompetentnego i co najważniejsze – godnego zaufania partnera.”

Olympus Polska Sp. z o.o.

„Unlimited (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.) to profesjonalny partner, który szybko reaguje na potrzeby odbiorcy.”

Helm Polska Sp. z o.o.

„Z całym przekonaniem rekomendujemy agencję Unlimited (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.), jako rzetelnego partnera o wysokim potencjale kreatywnym, organizacyjnym i wykonawczym.”

Baker & McKenzie

„Realizacja wydarzenia przebiegła profesjonalnie i na wysokim poziomie zarówno estetycznym jaki i realizacyjnym.”

SPI International Polska

„Działania Unlimited Events (obecnie Red8 Events Sp. z o.o.) były zorganizowane na najwyższym poziomie i przebiegały bez żadnych zakłóceń. Pomysły agencji są bardzo kreatywne, a jednocześnie zgodne z założeniami i celami, które chcemy osiągnąć.”

VEKA Polska Sp. z o.o.

Klienci

 1. Podaj wynik działania "7+7="

Kontakt

Red8 Events Sp. z o.o.

ul. Czerska 12
00-732 Warszawa
Polska

Biuro:
tel. +48 22 316 84 10
biuro@red8events.pl

NIP: 522-282-04-85

Red8 Events Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000262884. Wysokość kapitału zakładowego 50.000 zł.

x